Spotkanie PTSS w Warszawie – 19 marca

image_pdfimage_print

Zapraszamy do udziału w otwartym spotkaniu PTSS, które odbędzie się w Warszawie 19 marca w Ośrodku Nowolipie przy ul. Nowolipie 25B, w sali 225 (2 piętro). Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00 i skończy ok. 18:00.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części:

1) Wykłady:

Spirytyzm w Warszawie. Od Franka Kluskiego do PTSS – w czasie tego wykładu odbędziemy podróż w przeszłość, by poznać historię największych warszawskich mediów, przeniesiemy się na Międzynarodowy Kongres Metapsychiczny z 1923 r., ale poznamy także wiele anegdot i historii związanych z działalnością nieformalnej grupy im. Léona Denis, zawiązanej w 2006 r., która przekształciła się w Polskie Towarzystwo Studiów Spirytystycznych. Wykład poprowadzi Konrad Jerzak

Brazylijskie oblicze spirytyzmu – jedna z osób należących do warszawskiej grupy spirytystycznej zrzeszającej Brazylijczyków mieszkających w stolicy opowie o historii spirytyzmu w Brazylii, a także o podstawowej działalności tamtejszego ruchu spirytystycznego. Dowiemy się m.in. o pracy ośrodków spirytystycznych w tamtym kraju, o brazylijskim spojrzeniu na spirytyzm.

2) Panel dyskusyjny

W czasie otwartego panelu dyskusyjnego wykładowcy i członkowie PTSS odpowiedzą na wszystkie spotkania słuchaczy, a także omówią najważniejsze plany stowarzyszenia m.in. plan majowej wizyty Divaldo Franco w Warszawie, która zapowiada się naprawdę wyjątkowo.

Wstęp wolny

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather