Polskie Centrum Spirytystyczne Uzdrawiania Duchowego i Fluidoterapii imienia Bezerra de Menezesa

image_pdfimage_print

W 2015 roku powstało pierwsze w Polsce Spirytystyczne Centrum Uzdrawiania Duchowego i Fluidoterapii imienia Bezerra de Menezesa. W centrum mogą znaleźć pomoc wszystkie osoby, które poszukują uzdrowienia.

Uzdrawianie jest całkowicie darmowe. Chorych przyjmuje się w dni wskazane przez medium.
Przyjmowani są wszyscy chorzy cierpiący na choroby fizyczne oraz emocjonalne, które dla medycyny konwencjonalnej uznawane są za nieuleczalne.

Uzdrawianie polega na przekazaniu fluidów pochodzących od duchowych lekarzy, którzy są instrumentem nieskończonego miłosierdzia boskiego.

Uzdrawianie przez fluidoterapię w żaden sposób nie ma na celu zastąpienia tradycyjnej metody leczenia.

Kto może zgłosić się do centrum?

Osoby ciężko chore, których współczesna medycyna nie potrafi wyleczyć.
Osoby pod wpływem opętania duchów lub obsesji.
Osoby cierpiące na depresje, lęki, nerwice, nowotwory.

Czym jest fluidoterapia?

Fluidoterapia polega na przesłaniu drogocennych energii duchowych, które płynąc od wysłanników Jezusa uśmierzają ból i cierpienie.

Fluidoterapia (pases) jest tylko pewną częścią uzdrawiania, pomocą w leczeniu chorego. Najważniejszym elementem terapii spirytystycznej jest WŁASNA REFORMA. Wewnętrzna przemiana. Poznanie praw duchowych, doktryny spirytystycznej pozwala na zrozumienie źródła choroby, zwłaszcza gdy bierze się pod uwagę PRAWO REINKARNACJI.

Przychodzimy do każdego życia z pewnymi dysharmoniami, są one naszymi błędami z przeszłości i w zależności od sposobu, w jaki odbędziemy naszą nową podróż ziemską, będziemy cierpieć w większym lub mniejszym stopniu.

Jak poznać swoje błędy? Mistrz Jezus poprzez Ewangelię przekazał nam, co czynić, jak postępować.
,,POZNAJ SIEBIE” – jest to niezbędna rada do zbadania naszych impulsywnych tendencji, które powinniśmy korygować w świetle słów: „KOCHAJ BOGA PONAD WSZYSTKO, A BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO, CZYŃ INNYM JAKBYŚ CHCIAŁ, ABY TOBIE CZYNIONO”.

W poznawaniu siebie wielką pomocą będzie „Ewangelia według spirytyzmu”, pomagająca dokonać uzdrowień, których nowoczesna medycyna jeszcze nie rozumie.

Kiedy Jezus został dotknięty przez kobietę cierpiącą na krwotok, wiedział, że był to ktoś z tłumu, zapytał apostołów:
„Kto dotknął mojego płaszcza? Odpowiedzieli Mu uczniowie: Widzisz, że tłum zewsząd Cię ściska, On jednak rozglądał się, by ujrzeć tę, która to uczyniła”.

Jezus, Lekarz Dusz wiedział, że był to ktoś z wielką wiarą i pragnieniem uzdrowienia, kto dotykał Jego szaty z wielką pokorą.

”Wtedy kobieta przyszła zalękniona i drżąca, gdyż wiedziała, co się z nią stało, upadła przed Nim i wyznała Mu całą prawdę.

Jezus rzekł do niej: „Córko, twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju i bądź uzdrowiona ze swej dolegliwości!”.

Ważnym czynnikiem terapii jest pełna świadomość choroby u chorego i pragnienie uzdrowienia poprzez samo-oświecenie. Dlatego ta pokorna dusza potrzebująca zmiany, pragnąca dotknąć Boskiego Lekarza, wiedziała, że to jej wystarczy.

Spirytystyczne pases skierowane jest do ciała duchowego, to jest fundament!

Duch, który oddalił się od wiecznej i niezmiennej harmonii Boskiej musi się zmienić. Jeśli zrobi to, nastąpi uzdrowienie.

Człowiek jest duchem, ciałem duchowym oraz ciałem fizycznym, ale przede wszystkim JEST DUCHEM, dlatego środki zaradcze, które w swym działaniu nie mają na celu skorygowania błędów ducha, nie dadzą pożądanego efektu i będą niczym przyszywana łatka, która za chwilę się oderwie.

Uzdrawianie za pomocą pases nie ma na celu zastąpienia zabiegów medycznych, które kierowane są do ciała fizycznego. Fluidoterpia nie ingeruje również w pracę naszych kolegów lekarzy.

Pases działa prosto na źródła dysharmonii, wzmacniając działanie terapii konwencjonalnych.

Uzdrawianie odbywa się zawsze w imieniu Jezusa, a nie medium uzdrawiającego, które jest tylko pośrednikiem w tym procesie.

Uzdrawianie jest zatem aktem miłosierdzia od duszy do duszy w imię Jezusa, gdyż bezinteresowne działanie przyciąga Duchy Wyższe, które od miliardów lat współpracują z Boskim Lekarzem Dusz Jezusem,w niewdzięcznym zadaniu postępu ludzkości.

Spirytystyczne pases powinno być wykonywane w Centrum Spirytystycznym. Atmosfera, która panuje w takim miejscu przyciąga pomoc i ochronę naszych duchowych przewodników.

Wiele zależy od stopnia nierównowagi, dysharmonii i stanu ciała fizycznego – znaczy to, że aby naprawić niektóre błędy , potrzeba wielu wcieleń ludzkich, przeżycia strasznych chorób, które obecnie są zagadką dla nauki ziemskiej…

Z tych wszystkich powodów nie możemy obiecać żadnej poprawy, a tym bardziej uzdrowienia. Jedyne, co możemy i musimy uczynić, to zrobić wszystko co w naszej mocy, aby być dobrym narzędziem w rękach Boga.

Dane kontaktowe, jak zgłosić się do centrum
E-mail: bezerra_demenezes@yahoo.pl

W wiadomości proszę podać: Imię i nazwisko, wiek, adres (gdzie przebywa chory), chorobę, numer telefonu.

Strona WWW centrum: http://bezerraespiritual.wix.com/mediumuzdrawiajace

 

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather