Wrocław

image_pdfimage_print

Wrocławska Grupa spirytystyczna im. Chico Xaviera

Nasza grupa dąży do stworzenia spirytystycznego centrum we Wrocławiu, którego główną działalnością jest pomoc potrzebującym, pomoc duchowa, doradztwo duchowe, wspólna praca nad rozwojem moralnym i duchowym, działalność mediumiczna, fluidoterapia i uzdrawianie. Przykład takiej działalności został opisany w artykule na temat grupy OAM.

Inspirację czerpiemy z przykładu który prezentował swoim życiem Chico Xavier.

Spotkania grupy spirytystycznej we Wrocławiu

Spotkania grupy mają na celu integrację spirytystów z Wrocławia i okolic,  studiowanie filozofii spirytystycznej. Dyskutujemy na takie tematy jak życie pozagrobowe,  rozwój duchowy i osobisty. Omawiamy treści przekazów Duchów, z zasadami moralnymi, dyskutujemy jak je stosować w życiu codziennym.

Spotkania odbywają się w poniedziałki raz na dwa tygodnie. Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat spirytyzmu, rozwijać się duchowo i moralnie, chcesz podyskutować z ciekawymi ludźmi zapraszamy serdecznie na spotkania.

Prosimy o kontakt na mail: k.strzelecki@yahoo.com

Najbliższe spotkania:

  • 16.12.2019 – sala nr 29 (1 piętro) godź: 18.30 – „Egoizm”, „dzielenie się” i „wzajemność”

  • 13.01.2020 – sala nr 29 (1 piętro) godź: 18.30 – „Życie duchowe(duchów)” – duchy wędrujące, Światy przejściowe, Postrzeganie, odczucia i cierpienia Duchów

  • 27.01.2020 – sala nr 29 (1 piętro) godź: 18.30 – „Powrót do życia cielesnego. ,,Zapowiedź powrotu”,,Połączenie duszy z ciałem. Poronienie”,, Zdolności moralne i intelektualne”,, Wpływ organizmu” Choroby psychiczne, szaleństwo””

  • 10.02.2020 – sala nr 29 (1 piętro) godź: 18.30 – „Zajęcia i misje Duchów.”

  • 24.02.2020 – sala nr 29 (1 piętro) godź: 18.30 – „Szukajcie a znajciecie. – Pomóż sam sobie a niebo ci pomoże. „

Przed spotkaniem prosimy o zapoznanie się z filozofią spirytystyczną spisaną w „Księdze Duchów” Allana Kardec-a

Wrocław, ul. Leszczyńskiego 4
lokal 29 (I piętro)

Działalność charytatywna

Szczególnie ważny dla nas jest pomocowy aspekt działalności grupy.  Wierzymy w hasło „bez miłosierdzia nie ma zbawienia” , więc każdy aspekt działalności grupy powinien służyć naszemu rozwojowi i pomocy innym (zarówno materialnej jak i duchowej).

Jeżeli czujesz potrzebę pomagania innym, dania czegoś z siebie, przyłącz się do nas.

Pomoc duchowa,mentalna, doradztwo

Jeżeli masz problemy życiowe, zawirowania, straciłeś bliską osobę , skorzystaj z porady którą oferuje grupa. Wierzymy że wszyscy jesteśmy inspirowani przez dobre Duchy które pomagają nam pokonać napotykane w życiu problemy. Wierzymy też że filozofia spirytystyczna zawiera w sobie wiele wskazówek i recept na spokojne i harmonijne życie,  dobrych rad które możemy wykorzystać by rozwiązać swoje problemy życiowe. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy, postaramy się pomóc.

Mediumizm we Wrocławiu

Spirytyzm kojarzy się z seansem spirytystycznym, spotkaniem na którym grupa osób wypytywała Duchy o swoją przyszłość. Jest to skojarzenie nieprawidłowe.

Spirytyzm mówi o działalności mediumicznej – medium czyli osoby która ma dar kontaktowania się z Duchami. Dzisiaj kontakty takie przeprowadza się poprzez pismo automatyczne, są też media widzące i słyszące.  Kim jest medium i czym jest działalność mediumiczna, można przeczytać w tym artykule.

Spotkań mediumicznych dzisiaj we Wrocławiu nie przeprowadzamy, natomiast w przyszłości chcemy taką działalność prowadzić. Zapraszamy wszystkie osoby o uzdolnieniach mediumicznych do kontaktu z naszą grupą.

Rozwój duchowy i moralny

Jako spirytyści wierzymy że naszym najważniejszym zadaniem tu na Ziemi jest rozwój moralny, intelektualny i duchowy. Uważamy że rozwijamy się poprzez:

  • studiowanie inspirujących dzieł o tematyce moralnej
  • codzienna praktyka, czyli stosowanie zasad moralnych w życiu codziennym
  • działania charytatywne, które powinny być częścią życia codziennego
  • ćwiczenia duchowe, wyciszenie, podniesienie wibracji myśli poprzez modlitwę

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Leave a Reply