Oficyna wydawnicza Rivail

image_pdfimage_print

Z przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia rozpoczyna działalność pierwsze powojenne wydawnictwo spirytystyczne: Oficyna Wydawnicza Rivail.

Dotychczas zdobycie książek o tematyce spirytystycznej było niezwykle trudne – większość z pozycji wydanych przed wojną nigdy nie była wznawiana, a dzieła, które wydawano ponownie, były często dość drogie. Zdarzało się, że szata graficzna niektórych wydań (pentagramy, wampiry), nie mająca kompletnie nic wspólnego z treścią, myliła czytelników, którzy po prostu nie spodziewali się, że dzieła te zawierają jedno z najpiękniejszych przesłań nadziei i miłości, jakie znaleźć można w literaturze.

Tę sytuację miejmy nadzieję uda się zmienić już wkrótce. Oficyna Wydawnicza Rivail stawia sobie za cel udostępnianie czytelnikom często już zapomnianej literatury spirytystycznej w niskich cenach. Dzięki współpracy ze spirytystami z całego świata, w najbliższym czasie wydanych przez Oficynę zostanie wiele tytułów, które choć zagranicą sprzedawane były w milionach egzemplarzy, w Polsce są zupełnie nieznane.

Oficyna zajmie się również wydawaniem kwartalnika PTSS „Spirytyzm”, który ukazywać się zacznie na początku 2010 roku. Wydawnictwo, rzecz jasna, będzie ściśle współpracować z Polskim Towarzystwem Studiów Spirytystycznych.

Niedługo przedstawimy plany wydawnicze na najbliższe miesiące, a także adres strony internetowej wydawnictwa, na której będzie można nabyć dzieła najznamienitszych autorów literatury spirytystycznej.

Zapraszamy również do współpracy wszystkie osoby, które swoją wiedzą i doświadczeniem chciałyby wesprzeć oficynę. Chętnych do współpracy prosimy o kontakt pod adresem mailowym: konrad@spirytyzm.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather