Mam marzenie

image_pdfimage_print

Każdego dnia wiele dzieci bezczynnie spogląda w okno myśląc o rzeczach tak „szalonych” jak zagranie z kolegami w piłkę bądź odwiedzenie wesołego miasteczka. Fundacja „Mam marzenie” każdego roku bierze pod swoje skrzydła kilkudziesięciu młodziutkich ludzi, których ciągnące się nierzadko prawie całe życie choroby utrudniają bądź całkowicie uniemożliwiają cieszenie się dzieciństwem. Dzięki wielu wolontariuszom ale i hojnym sponsorom, fundacja może spełniać wielkie marzenia tych małych osóbek jak np. wyjazd do Disneylandu, nowy laptop, nowy rower czy spotkanie z idolem lub gwiazdą filmową.

Polskie Towarzystwo Studiów Spirytystycznych przy bezcennej pomocy bezimiennego darczyńcy, wsparło krakowski oddział fundacji „Mam marzenie” nie tylko po to, aby ułatwić powrót do zdrowia najmłodszym obywatelom naszej planety. Przekazaliśmy fundacji kwotę niezbędną do zakupu laptopa, który wymarzył sobie jeden z jej podopiecznych. Przy okazji opowiedzieliśmy trochę o naszej działalności i rozdaliśmy kilka egzemplarzy książki Divaldo Franco „Żyć szczęśliwie”, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem w czasie majowych wykładów.

Mamy także nadzieję, że nasz skromny udział w tym wspaniałym dziele podtrzyma w wolontariuszach pracujących dla fundacji zapał i pogodę ducha.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather