Książka za dobry uczynek

image_pdfimage_print

Oficyna Wydawnicza Rivail przygotowała dla czytelników bardzo ciekawą promocję. 15 osób, które zobowiąże się do zrobienia dobrego uczynku, otrzyma za darmo trzy wybrane książki z oferty sklepu internetowego www.rivail.pl

Szczegóły promocji można znaleźć tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=109228722508715

W związku z promocją przeprowadziliśmy krótką rozmowę z Konradem Jerzakiem na temat szczegółów promocji.

Redakcja: Skąd pomysł na tak nietypową promocję?

Konrad: Pomysł podsunął nam Robert, spirytysta z Krakowa, który wsparł nas także organizacyjnie. Zasada jest bardzo prosta. Choć staramy się utrzymywać ceny naszych książek na bardzo niskim poziomie, wiemy, że wiele osób nie stać na ich zakup, a na pewno chciałyby je przeczytać. Nie chcieliśmy też pójść w stronę rozdawania książek przypadkowym osobom, bo większość z nich trafiłaby gdzieś na półkę i nikt by ich nie przeczytał. Chcieliśmy, żeby książki trafiły do osób, które naprawdę chcą je przeczytać. Forma zapłaty powinna też być dostępna dla każdego – robienie dobrych uczynków jest przecież w zasięgu nas wszystkich.

W jaki sposób będziecie weryfikować, czy dana osoba rzeczywiście zrobiła coś dobrego?

Nie mamy zamiaru weryfikować tego w żaden sposób. Pozostawiamy to sumieniu czytelnika. Na pewno biorąc udział w naszej promocji, bierze on na siebie pewne zobowiązanie, o którym będzie mu przypominała książka stojąca na półce.

Które książki można otrzymać, biorąc udział w tej promocji?

Wszystkie, które znajdują się na stronie naszej księgarni internetowej, także książki innych wydawnictw. Za kilka dni powróci do naszej oferty chociażby książka „Niebo i piekło według spirytyzmu” Allana Kardeca – ją także będzie można otrzymać. Co ważne, można również wybrać jako jedną z pozycji prenumeratę kwartalnika „Spirytyzm”. Osoby, które się na to zdecydują, otrzymają pierwszy i drugi numer czasopisma już w przyszłym tygodniu, a kolejne dwa, gdy tylko się ukażą.

Dlaczego warto wziąć udział w tej promocji?

Są właściwie ku temu dwa powody. Po pierwsze, zawsze warto jest pomagać innym. Jeśli nasza promocja kogoś do tego skłoni, to będzie ogromny sukces. Po drugie, dlatego że książki spirytystyczne przynoszą odpowiedzi na pytania, które nurtują wielu ludzi. Jaki jest sens życia? Dlaczego cierpimy? Co powinniśmy robić, by osiągnąć szczęście tutaj na Ziemi i po śmierci?

Czy będą niedługo kolejne książki w ofercie księgarni?

Tak. Do końca roku powinniśmy wydać ok. 5-10 książek. Niestety proces wydawniczy jest dość długi i choć niektóre tłumaczenia są już niemal gotowe, należy poczekać jeszcze kilka tygodni, zanim ukażą się drukiem. Na pewno warto odwiedzać stronę naszego wydawnictwa.

Co należy zatem zrobić, by wziąć udział w promocji?

Oto kilka kroków, które należy przejść. Trzeba:

1) polubić profil naszego wydawnictwa na Facebooku: http://www.facebook.com/ksiazkispirytystyczne

2) śledzić nasz profil 1 sierpnia – podamy tam kod promocyjny, który należy wykorzystać przy składaniu zamówienia

3) wybrać dowolne 3 pozycje w naszym sklepie

4) złożyć zamówienie i wprowadzić kod

5) czekać na książkę, którą wyślemy pocztą

6) zrobić dobry uczynek

W promocji może wziąć udział aż 15 osób.

O której godzinie zostanie podany kod?

Tego nie możemy zdradzić. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu… Kod pojawi się na pewno 1 sierpnia, a godzina niech pozostanie na razie tajemnicą 🙂

Dziękujemy za rozmowę!

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather