Kongres w Walencji już za dwa dni

image_pdfimage_print

Już w niedzielę rozpoczyna się szósty międzynarodowy kongres spirytystyczny, którego gospodarzem będzie tym razem hiszpańska Walencja. Kongres organizowany jest przez Międzynarodową Radę Spirytystyczną i odbywa się co trzy lata, na przemian w Ameryce i w Europie.

Jak na razie tylko w jednym kongresie – w Paryżu, w roku 2004 – uczestniczyła polska delegacja (dwie osoby). W tym roku w tym wyjątkowym wydarzeniu weźmie udział trójka polskich spirytystów. W sumie zapowiadanych jest ponad 1200 uczestników z całego świata – głównie z Hiszpanii, Brazylii, Francji, Portugalii, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Relację z kongresu zamieścimy w przyszłym tygodniu na naszym portalu. Obszerny tekst opisujący to wyjątkowe spotkanie spirytystów znajdzie się również w trzecim numerze kwartalnika „Spirytyzm”,który właśnie jest w przygotowaniu.

Dla wszystkich osób, które nie mogą uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu, mamy dobrą informację – będzie ono transmitowane na żywo przez spirytystyczną telewizję TVCEI, dzięki czemu w internecie będą mogli go obejrzeć wszyscy spirytyści. Oto link do strony, gdzie transmitowany będzie kongres (początek w niedzielę koło południa): http://www.tvcei.com

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather