Czaty czas zacząć

image_pdfimage_print

Zgodnie z obietnicami przedstawiamy plan czatów internetowych.

W każdą sobotę o 21:30 odbywać się będzie czat zatytułowany „Pytania i odpowiedzi„. Czat będzie otwarty dla wszystkich. Można zadać na nim dowolne pytania związane ze spirytyzmem, na które wszyscy wspólnie postaramy się odpowiadać. Pierwszy czat już 12 września.

W każdą niedzielę o 21:00 odbywać się będzie z kolei czat poświęcony studiowaniu kolejnych rozdziałów Księgi Duchów Allana Kardeca. Powracamy do tego czatu po długiej przerwie, zaczynając od: Księgi II Rozdziału III Dusza po śmierci; Rozdział duszy od ciała, na którym skończyliśmy ostatnio.

Aby wejść na czat należy otworzyć link: www.czat.spirytyzm.pl i zalogować się, o ile posiadamy konto w serwisie polchat.pl

Jeżeli ktoś konta nie posiada, może wpisać tymczasowy nick i nie podawać żadnego hasła. Wówczas będzie mógł uczestniczyć w czacie, ale pamiętać musi, że jego nick nie będzie dla niego zarezerwowany.

Kalendarz spotkań znaleźć też będzie można w menu Najbliższe wydarzenia (menu po lewej stronie ekranu). Będziemy o nim również informować w naszym newsletterze.

Zapraszamy!

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather