Wydawnictwo…

image_pdfimage_print

Wszyscy doskonale wiemy, że z zakupem spirytystycznej literatury w Polsce jest bardzo krucho. Książek albo w ogóle nie ma, albo są praktycznie niedostępne. Czasem można upolować którąś na aukcji internetowej, znaleźć w antykwariacie. Każdy jednak przyzna, że to zbyt mało.

Na szczęście sytuacja powinna zmienić się jeszcze w tym roku. Prowadzimy bardzo zaawansowane działania mające na celu stworzenie spirytystycznego wydawnictwa, które zajęłoby się wydawaniem i sprzedażą książek. W tej chwili dopinamy ostatnie sprawy administracyjne i miejmy nadzieję wydawnictwo ruszy już w październiku.

Jakie są nasze założenia przy tworzeniu wydawnictwa?

1) Książki spirytystyczne muszą być niedrogie. Oczywiście, ponieważ zaczynać będziemy od niewielkich nakładów, nie będzie to łatwe. Z pewnością jednak będziemy chcieli sprzedawać książki nie drożej niż 30 zł za sztukę. Czy to się uda? Miejmy nadzieję, że tak.

2) Książki muszą być dostępne w internecie. To być może dziwne założenie, ale mamy właśnie zamiar umieścić najważniejsze dzieła spirytystyczne za darmo w internecie. Dzięki temu czytelnicy, zanim kupią książkę, będą mogli zapoznać się z jej treścią. Jesteśmy przekonani, że treść ta przypadnie im do gustu, więc z pewnością prędzej czy później książki kupią.

3) Zyski z książek spirytystycznych przeznaczane będą na wydawanie kolejnych dzieł, rozwój spirytyzmu albo na działania charytatywne.

Wszystkie osoby, które są zainteresowane już dziś współpracą z wydawnictwem, prosimy już teraz o kontakt.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather