Spotkanie z brazylijskim spirytystą-esperantystą – Warszawa, 23 października

image_pdfimage_print

Zapraszamy wszystkich sympatyków spirytyzmu na spotkanie z Clovisem Portesem, brazylijskim spirytystą-esperantystą, które odbędzie się w Warszawie 23 października o godz. 11:00 w Ośrodku Nowolipie przy ul. Nowolipie 25B.

Clovis Portes dzięki doskonałej znajomości międzynarodowego języka esperanto od lat szerzy wiedzę spirytystyczną w Europie Wschodniej. Opowie nam w niedzielę o swoich doświadczeniach, o największych postaciach zasłużonych dla rozwoju spirytyzmu w naszym regionie, które miał okazję osobiście poznać. Clovis Portes opowie nam także o roli języka esperanto w rozwoju ruchu spirytystycznego w Brazylii i na świecie.

Jego wykład wygłoszony zostanie w języku portugalskim z tłumaczeniem na język polski. Po wykładzie odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Będzie oczywiście można porozmawiać z naszym gościem w esperanto. 

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny.

PS. Spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się w jednej z sal na parterze Ośrodka Nowolipie. Przy wejściu będzie podana informacja, gdzie dokładnie się odbędzie. Spotkanie potrwa 2-3 godziny. 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather