Spotkanie MRS w Warszawie

image_pdfimage_print

Już jutro odbędzie się 11. spotkanie europejskiego departamentu Międzynarodowej Rady Spirytystycznej. Tym razem konferencja będzie miała miejsce w Warszawie. Bez wątpienia jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii polskiego ruchu spirytystycznego ostatnich lat.

Do Polski przyjadą między innymi sekretarz generalny MRS Nestor Masotti (na zdjęciu po prawej), jeden z dyrektorów MRS i przewodniczących Brazylijskiej Federacji Spirytystycznej Cesar Perri, przedstawiciele zarządu MRS Charles Kempf z Francji, Jean-Paul Evrard z Belgii, Elsa Rossi reprezentująca brytyjską organizację BUSS, jeden z najznamienitszych współcześnie żyjących mediów Divaldo Pereira Franco (na zdjęciu po lewej), a także współtwórca brazylijskiej instytucji charytatywnej „Dom Drogi” Nilson de Souza Pereira. Oprócz nich do Warszawy przyjadą przedstawiciele ruchów spirytystycznych z Białrousi, Finlandii, Hiszpanii, Szwajcarii, Niemiec, Szwecji, Włoch i wielu innych krajów.

Relację ze spotkania MRS zamieścimy w niedzielę wieczorem po jego zakończeniu. Wszystkie wydarzenia będzie można jednak śledzić na bieżąco na blogu „Spirytysta”: www.blog.spirytyzm.pl

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather