Najbliższe spotkania spirytystyczne

image_pdfimage_print

W najbliższych tygodniach odbędzie się kilka ciekawych spotkań spirytystycznych, na które serdecznie zapraszamy. Oto wstępne terminy i tematyka spotkań:

12 lutego – Wrocław – spotkanie wrocławskich spirytystów, na którym omawiać będziemy m.in. przyszłość spirytyzmu we Wrocławiu, możliwość stworzenia grupki spirytystycznej w tym mieście itp. Spotkanie odbędzie się w godzinach popołudniowych – wspólnie wybierzemy się do kawiarni. Już wkrótce podamy nieco więcej szczegółów. Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy: info@spirytyzm.pl

15 lutego – spotkanie online, godz. 21:00 – kolejny wykład Uniwersytetu spirytystycznego. Szczegóły tutaj.

16 lutego – Warszawa, godz. 19:00 – szkolenie PTSS, na którym omawiamy kolejne fragmenty Księgi mediów i Ewangelii według spirytyzmu. Chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o kontakt mailowy: info@spirytyzm.pl Spotkanie odbędzie się w Ośrodku Nowolipie przy ul. Nowolipie 25B w Warszawie.

Z przyjemnością informujemy też, że dogrywane są w tej chwili szczegóły wykładów znanego brazylijskiego medium Divaldo Pereiry Franco w maju. Divaldo tym razem odwiedzi trzy miasta: Warszawę, Kraków i Oświęcim. Najprawdopodobniejszy termin wykładów to:

Warszawa – 29 maja (niedziela)

Kraków – 30 maja (poniedziałek)

Oświęcim – 31 maja (wtorek)

Już wkrótce podamy nieco więcej szczegółów

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather