Księgarnia spirytystyczna – ruszamy 24 stycznia

image_pdfimage_print

Już 24 stycznia o godzinie 13:00 rozpoczyna swoje działanie pierwsza w Polsce internetowa księgarnia spirytystyczna. Będzie tam można kupić wszystkie wartościowe książki na temat spirytyzmu, życia po śmierci i kontaktu z zaświatami. Niektóre pozycje, na przykład kwartalnik Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych „Spirytyzm”, którego pierwszy numer ukaże się w pierwszym kwartale 2010 roku, będą dostępne tylko na stronie internetowej księgarni.

Niektórzy zastanawiać się mogą, czy jest sens tworzenia księgarni, skoro funkcjonuje już tyle portali sprzedających książki ezoteryczne. Naszym zdaniem taka księgarnia, choć z pewnością będzie miała nieco mniejszy wybór książek, powinna spełnić oczekiwania czytelników. Przede wszystkim internauci są dziś przytłoczeni dużą ilością książek i ciężko im znaleźć pozycje wartościowe. Zadaniem księgarni spirytystycznej będzie więc przegląd literatury dostępnej na rynku i wybór najlepszych tytułów. Księgarnia będzie też udostępniać również pozycje niszowe, wydawane w mniejszych nakładach, albo takie, które nie spotkały uznania dużych wydawców czy księgarń, a przez to nie są dobrze znane szerszej publiczności.

Już dziś zapraszamy więc do śledzenia licznika w prawym menu naszego portalu, który pokazuje, ile czasu pozostało jeszcze do startu strony pierwszej w Polsce księgarni spirytystycznej.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather