Króciutko o spotkaniu i o wykładzie

image_pdfimage_print
Powiem szczerze, że po dzisiejszym dniu padam z nóg. Jeśli wczoraj napisałem, że dzień był męczący, to co mam napisać dziś? Na całe szczęście to zmęczenie jest bardzo przyjemne, więc nie mogę na nie narzekać.
Od samego rana praktycznie nie miałem chwili wytchnienia. Najpierw przez cały dzień uczestniczyliśmy w spotkaniu MRS, na którym przedstawiciele każdego z państw opowiadali o swoich działaniach, problemach i wyzwaniach. Można było się dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Następnie wszyscy pojechaliśmy na wykład Divaldo Franco, który myślę można uznać za sukces. Było to o tyle wyjątkowe wydarzenie, że w czasie wykładu można było nabyć pierwsze polskie wydanie “Ewangelii według spirytyzmu”… Książka spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i dużym zainteresowaniem.
Jeśli ktoś nie miał okazji jej jeszcze przeczytać, można kupić ją na stronie naszego wydawnictwa spirytystycznego.
Wszyscy, którzy nie mieli okazji przyjść na wykład, będą mogli obejrzeć go już niedługo. Zostanie dołączony jako prezent dla wszystkich, którzy zaprenumerują nasz kwartalnik “Spirytyzm” (prenumerata najprawdopodobniej ruszy w przyszłym tygodniu).
To na razie tyle. Jutro kolejna porcja informacji.
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather