Drugi numer „Spirytyzmu” już wkrótce

image_pdfimage_print

Już w połowie lipca ukaże się drugi numer kwartalnika „Spirytyzm”. Po lewej można zobaczyć projekt okładki. Jak widać, spora część drugiego numeru będzie poświęcona postaci brazylijskiego medium Chico Xaviera, którego setną rocznicę urodzin obchodziliśmy w kwietniu tego roku. W numerze znaleźć więc będzie można m.in. biografię medium, a także wywiad z państwem Muszkat, żydowskim małżeństwem z São Paulo, którzy za pośrednictwem Chico Xaviera kontaktowali się ze swoim zmarłym tragicznie synem.

Obok artykułów poświęconych Chico, znaleźć będzie można w najbliższym numerze kilka bardzo interesujących artykułów m.in. przedruki tekstów Gustave’a Geleya i Angelo Broferrio, raport PTSS na temat nawiedzonego domu w Chrzanowie, a także bardzo ciekawy artykuł zatytułowany: „Spirtytyzm a konflikty zbrojne na tle doświadczeń XX wieku”.

Przypominamy, że wciąż można zaprenumerować 3 najbliższe wydania „Spirytyzmu”, które ukażą się w 2010 roku (koszt to jedynie 50 zł wliczając koszty wysyłki; koszt pojedynczego egzemplarza to 14,50zł). Prenumeratorzy wraz z najbliższym numerem otrzymają m.in. nagranie video z majowego wykładu Divaldo Franco.

Zaprenumeruj Spirytyzm już dziś.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather