Ciekawe konferencje pod koniec maja 2011

image_pdfimage_print

W dniach 29-31 maja odbędą się w kilku polskich miastach ciekawe konferencje organizowane przez Oficynę Wydawniczą Rivail przy współpracy z portalem ezoter.pl i klubem Gnosis. Ich głównym gościem będzie brazylijskie medium Divaldo Franco. Tematem przewodnim konferencji będzie „Reinkarnacja i życie po śmierci”.

Pierwsza z nich odbędzie się 29 maja w Warszawie, w Domu Technika NOT w godzinach 11-19 i wygłoszone w czasie jej trwania zostaną następujące wykłady:

– Mikołaj Krawczyk, Reinkarnacja w judaizmie i kabale

– Juliusz Iwanicki, Pojęcie „ducha” w filozofii

– Jerzy Prokopiuk, Reinkarnacja w chrześcijaństwie

– Sebastian Minor, Tanatoterapia, czyli droga ku wyzwoleniu

– Konrad Jerzak, Sens i przyczyny cierpienia

– Divaldo Franco, W poszukiwaniu szczęścia

Już wkrótce opublikowany zostanie plakat promujący imprezę i rozpocznie się sprzedaż biletów w cenie 20 zł. Co istotne, zysk ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na cel charytatywny.

30 maja (poniedziałek) w godzinach wieczornych w Krakowie odbędzie się druga część konferencji. Tym razem odbędą się dwa wykłady:

– Konrad Jerzak, Czy istnieją duchy?

– Divaldo Franco, Reinkarnacja

Informację o miejscu i cenie biletów podamy już wkrótce.

Dzień później Divaldo Franco zawita z wizytą do Oświęcimia, gdzie wygłosi odczyt na temat Żyć szczęśliwie nawiązujący do wydanej przez Oficynę Wydawniczą Rivail książki.

Już wkrótce podamy nieco więcej informacji. Oczywiście w trakcie każdej konferencji będzie można zakupić książki publikowane przez Oficynę Rivail, a także kwartalnik „Spirytyzm”. Wykłady będą także nagrywane, więc zapewne w drugiej połowie roku będą dostępne do kupienia na DVD.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather