Będzie się działo

image_pdfimage_print
Następne tygodnie będą chyba jedynymi z najbardziej aktywnych pod względem wydawania książek spirytystycznych. Planujemy wydać trzy tytuły pod koniec sierpnia, a do tego zamierzam rozpocząć tłumaczenie kolejnej książki – tym razem zabieram się za “2000 lat temu”, powieść historyczną autorstwa Ducha Emmanuela i medium Chico Xaviera.
Będzie to pierwsze dzieło Chico w języku polskim i powinno ukazać się jeszcze w tym roku.
Niecierpliwię się też już na myśl o międzynarodowym kongresie spirytystycznym, który odbędzie się na początku października w Walencji. Na razie nasza “polska delegacja” jeszcze jest w fazie powstawania i do tej pory chyba nikt się nie zapisał, ale myślę, że na pewno ktoś z naszego kraju się wybierze. Gdyby ktokolwiek był zainteresowany udziałem, dajcie znać, a udzielę nieco więcej informacji.
Dlaczego warto wziąć udział w kongresie? Powodów jest w sumie kilka:
1) To doskonała okazja, by spotkać spirytystów z całego świata. Oczywiście tym razem większość będą stanowić Hiszpanie, ale mają się pojawić przedstawiciele różnych państw z całego globu.
2) W czasie kongresu wyświetlane będą dwa filmy: “Chico Xavier” i “Nasz Dom”, których zapowiedzi pokazywaliśmy na portalu spirytyzm.pl
3) Tego typu wydarzenia zawsze dodają niesamowitej energii…
Warto się wybrać teraz, gdyż następny kongres odbędzie się zapewne w Ameryce Południowej albo Środkowej. Ponieważ organizowany jest on co trzy lata, kolejny europejski odbędzie się zapewne dopiero w 2016 r.
Warto tu przypomnieć daty poprzednich kongresów:
  • I kongres – 1995 r. Brasilia (Brazylia)
  • II kongres – 1998 r. Lizbona (Portugalia)
  • III kongres – 2001 Guatemala (Gwatemala)
  • IV kongres – 2004 Paryż (Francja) – dwie osoby reprezentowały na nim Polskę
  • V kongres – 2007 Cartagena (Kolumbia)
  • VI kongres – 2010 Walencja (Hiszpania)
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather