Sympozjum „Tajemnice świata” już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadające się sympozjum „Tajemnice Świata” organizowane przez portal Czas nowej ery. O godz. 10:00 w niedzielę 21 listopada w Sali Witrażowej hotelu Lord (Al. Krakowska 218, Warszawa) zaprezentowanych będzie kilka wykładów przedstawiających m.in. tematykę życia po śmierci, istot pozaziemskich, niezwykłych zdolności naszego umysłu itp.

Jeden z wykładów poprowadzi przewodniczący Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych Konrad Jerzak.

Szczegółowy plan spotkania można znaleźć tutaj.

Oto kilka przydatnych informacji:

1) Ile kosztuje bilet wstępu?

35 zł.

2) Czy trzeba zapisać się wcześniej? Czy istnieje możliwość zakupu biletu w dniu sympozjum?

Bilet można zarezerwować u organizatorów (Grzegorz Popławski Tel. 508 071 872, e-mail: kontakt@czasnowejery.pl). Niestety ze względu na duże zainteresowanie, bilet można nabyć jedynie po uprzedniej rezerwacji.

3) Czy przy okazji sympozjum będzie można kupić spirytystyczne książki?

Tak. W dniu sympozjum będą sprzedawane wszystkie książki wydane przez Oficynę Wydawniczą RIVAIL, a także oba dotychczas wydane numery „Spirytyzmu”. Być może dostępny już będzie trzeci numer kwartalnika, a także książka Paula Gibiera „Spirytyzm”.

4) Niestety nie uda mi się przybyć na sympozjum. Czy zostanie udostępnione nagranie z tego wydarzenia w formie audio lub video?

Sympozjum będzie filmowane, więc najprawdopodobniej w najbliższym czasie będzie można zdobyć nagranie wykładów. Będzie dostępne dla zainteresowanych na portalu Czas nowej ery, a we fragmentach również i na naszym portalu.