Divaldo Franco znów w Warszawie

Divaldo FrancoJeden z najbardziej znanych na świecie mediów i mówców spirytystycznych, Brazylijczyk Divaldo Pereira Franco po raz czwarty odwiedzi Polskę. Z pewnością temat wykładu, który nasz gość poprowadzi w Warszawie: „Współczesne badania naukowe a kwestia życia po śmierci” zainteresuje każdego.

Zapraszamy 8 maja o godzinie 19:00 do warszawskiego Domu Technika NOT (sala B) – ul. Czackiego 3/5. Oczywiście wstęp jest wolny.

Wykład będzie połączony z kiermaszem książek o tematyce życia po śmierci, reinkarnacji, duchów. Będzie na nim można między innymi zdobyć publikacje Polskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych. W czasie wykładu odbędzie się również promocja książki Allana Kardeca „Ewangelia według spirytyzmu”, która ukaże się w maju nakładem Oficyny Wydawniczej RIVAIL.

Już wkrótce podamy więcej informacji na temat samego wykładu, a także przedstawimy sylwetkę naszego brazylijskiego gościa.

Warto dodać, że wykład Divaldo Franco odbywa się przy okazji spotkania europejskiego departamentu Międzynarodowej Rady Spirytystycznej, które odbędzie się w Warszawie.